GİRESUN - GÖRELE - GÜNEYKÖY KÖYÜ
Hoş Geldiniz, Bizi İhmal Etmeyin!

GİRESUN - GÖRELE - GÜNEYKÖY KÖYÜ

Güneyköy mensuplarının paylaşım alanı ***Guneykoy.Net***

AnasayfaKapı*TakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

TARTIŞMA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü

Erkek
İş/Hobiler : MÜZİK,POLİTİKA,MOTORSPORLARI,SATRANC...
Ad, Soyad : ziya gokalp sahin

Kişi sayfası
Deneme Alanı: Deneme

MesajKonu: TARTIŞMA   5/17/2008, 09:09

Değerli hemşerilerim;

TÜM DÜNYA MEDYASININ VE ÖZELLİKLE AVRUPA'NIN GÖZLERİ TÜRKİYE ÜZERİNDE KONU İSE PARTİ KAPATMA DAVASI,SİZLERİN BU KONUDA FİKİR VE ÖNERİLERİ NEDİR ? FİKİRLERİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ... ŞİMDİDEN YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
Kullanıcı profilini gör http://ziyagokalp.spaces.live.com
Amenetu Cemil
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
İş/Hobiler : Gemi Baş Mühendisi
Ad, Soyad : Cemil Emanet

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA   5/17/2008, 19:24

Bizler Paronayak bir Toplum olmuşuz.Avrupa ne der?Amerika ne der?Kürtler Kürt devleti kurmak istiyor.
Amerika Şunu istiyor hep kendi hareketlerimizi buna göre ayarlıyoruz.Biz böyle yaptıkça Onların ekmeğine yağ sürüyoruz.
Hiç Kararlılık yok bizde.Hep mış-miş
Gazeteci arkadaşlarımızda sırf Trend olsun .Haber yazsın diye bunları yazıyorlar.

Bizim ihtiyacımız yok Ne Avrupa Birliğine ne Amerika Birliğine.
Biz zaten Batarız Avrupa birliğine girsek.

Ha Kapatma dedinde Ziya kardeşim
Anlatayım.
Ben Karşıyım Parti Kapatmaya .TBMM Fikirlerin tartışıldığı yerdir.Teröristlerin Oturacakları kahvehane tarzında bir yer değildir.

AKP nin Kapatılmasına HAYIR.
DTP nin Kapatılmasına EVET

İşte fikrimiz.Bizler Kızıyorsak Vatanımızı Sevdiğimiz içindir.

Saygılarımla
Cemil EMANET
Kullanıcı profilini gör
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü

Erkek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA   5/20/2008, 08:05

CEMİL ABİ DEĞERLİ DÜŞÜNCELERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...BİZ BUNLARI ÇOK YÖNETTİK.ŞİMDİ BİZİ FETRET DEVRİNDEKİ GİBİ ,OSMANLININI SON DÖNEMİNDEKİ HASTA ADAM BENZETMESİ GİBİ GÖRÜYORLAR.AMA BU MİLLET FETRET DEVRİNDENDE ÖNCEKİ BADİRELERDENDE VE HASTA YATAĞINDAN KALKIP YAPABİLECEKLERİNİ GÖSTERDİ.DÜNYAYA YENİDEN HAKİM OLACAĞIMIZ GÜNLER GELECEKTİR.
Zeliş
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : Ebruzencik :)
Ad, Soyad : Taz :)

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA   5/21/2008, 08:44

Ben siyasette şuan itibariyle kimsenin bu ülke için iyi olacağına inanmıyorum.. Yeni kişiler gelmeli, gerçekten ülkesini bi yerlere getirmek isteyen.. Birileri çıkıp başımda ki örtü yüzünden pirim yapıyor diye eşarplıları artık millete öcü gibi yansıtıyolar.. Benim için farketmez akp kapansa da kapanma da beni çok bağlamıyo. Yeter ki iyice batmış olan ekonomimizi etkilemesin bu olaylar.. Yetti canımıza artık..
Kullanıcı profilini gör http://www.guneykoy.net
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü

Erkek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA   5/21/2008, 09:31

ZELİŞ HNM.;

ELBETTE HAKLISINIZ HALK GERÇEKTEN BU DURUMDAN SİKAYETÇİ ANCAK GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMAMIZ GEREKEN BİR HUSUSTA ÖNCEKİ YÖNETİMİN YENİ YÖNETİMİ ÜLKE YÖNETİMİNİ NASIL DEVRETTİĞİ VE GELİNEN NOKTA.AYNEN BİZİM DERNEK YÖNETİMİ GİBİ YUSUF ABİLERİN DÖNEMİNDEKİ AKTİFLİK ÇALIŞMALAR VS. ŞİMDİKİ YÖNETİMİN AŞIRI DURGUNLUĞU ALIN SİZE ÖZELEŞTİRİ ELEŞTİRİLERİ BAZEN EMPATİK YOLLARDANDA YAPMALIYIZ.

(NOT:BENCE DERNEK FORUMUNA FAZLA KOYU SİYASETİ KARIŞTIRMAYALIM.GEÇMİŞ VE ŞUANKİ YÖNETİM İLE SÖYLENECEK HER SÖZE BİR AÇIKLAMA GETİRİLEBİLİR.HEMDE SİZLERİ İKNA EDECEK ŞEKİLDE İŞTE BUNA SİYASET DİYORLAR.ÇOK DERİNE İNMEDEN FORUM KURALLARI ÇERÇEVESİNDE TARTIŞALIM MÜMKÜN OLDUĞUNCA KOYU SİYASETTEN KAÇINALIM.)
YASİN
Güney Köylü
Güney Köylü

Erkek
Ad, Soyad : TUNCAY TÜFEKÇİ

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA   6/5/2008, 07:27

ARKADAŞLAR BENCE ŞU ORTAMDA PARTİ KAPATMA GİBİ BİR OLAYLA UĞRAŞMAMIZ ÇOK YANLIŞ.T.C TAM BİR KALKINMA VE GELİŞME GÖSTERMEYE BAŞLADIMI MUTLAKA BİR SORUN VEYA MESELEYE TAKILIP KALINIYOR YADA BUNA MECBUR BIRAKILIYOR.YAPILMASI GEREKEN MİLLETVEKİLİ DOKUNULMAZLIKLARININ BİR AN ÖNCE KALDIRILMASIDIR.SUÇLU VARSA CEZASINI MUTLAKA ÇEKMELİDİR.AMA 5 -10 KİŞİ HATA YAPTI DİYE BUNUN CEZASINI TÜM HALKA ÇEKTİRMEK YANLIŞ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.(SON 1 SENE İÇİNDE HERŞEYE YAPILAN AŞIRI ZAMLAR) DIŞ MİHRAKLARA NE KADAR BAĞIMLI OLURSAK OKADAR YERİMİZDE SAYARIZ...AVRUPA BİRLİĞİNE GİRİLMESİNE KESİNLİKLE KARŞIYIM.FAKAT DIŞARIDAN ÜLKENİN GELİŞMESİ İÇİN GEREKLİ TÜM REFORMLARIN ALINMASINIDA ŞİDDETLE DESTEKLİYORUM.
Kullanıcı profilini gör
ziyagokalp
Güney Köylü
Güney Köylü

Erkek

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA   6/5/2008, 08:25

YASİN ABİ PARTİ KAPATMA SÜRECİ İLE UĞRAŞMAYALIM ELBETTE Kİ ANCAK GÜNDEMİDE TAKİP EDELİM.DEDİĞİN GİBİ ÜLKENİN KALKINMASINI İSTEMEYENLERİN GİRİŞİMLERİ SONUCU BÖYLE DURUMLAR ORTAYA ÇIKIYOR.HER ZAMAN ÇIKTI İLERİDE DE MUTLAKA ÇIKACAKTIR.ÇOK ULUSLU BİR DEVLET YAPIMIZ,ANLAYIŞIMIZ VAR.MİLLETVEKİLİ DOKUNULMAZLIKLARI KONUSUNDA BEN ŞAHSIM ADINA KALDIRILMASINDAN YANA DEĞİLİM.FAZLA DETAYA İNMEYECEĞİM.SON 1 SENE İÇİNDE YAPILAN ZAMLAR İLE İLGİLİ OLARAK İSE 2 DÖNEMDİR İKTİDARDA OLAN BİR PARTİ İLK DÖNEMİ ZAM YAPMADAN KAPATTI.2.DÖNEMDE BU SON SENEYE GİRENE KADAR ZAM YAPMADI YAPTIRMADI.DÜNYA PİYASALARI KAN AĞLIYOR.ABD ÜZERİNDEN YAYILAN EKONOMİK KAYNAKLI KRİZ KENDİNİ TÜM DÜNYADA GÖSTERİYOR.BAŞTA ARJANTİN,BOLİVYA GİBİ ÜLKELERİN EKONOMİSİ ÇÖKTÜ.BİZ HALEN BU DALGALANMADAN GERÇEK MANADA ETKİLENMEDİK.BU KONUDAN SORUMLU BAKANLAR ,BÜROKRATLAR BUNU SAĞLAYABİLMEK İÇİN UĞRAŞIYORLAR.BIRAKINDA ARTIK ARADA SIRADA OLSUN BÖYLE ŞEYLER GEÇMİŞİMİZİ NE ÇABUK UNUTUYORUZ HER 3 AYDA BİR GELEN ZAMLAR ENGELLER VS...AVRUPA BİRLİĞİ HUSUSUNDA DÜNYA HIZLA KÜRESELLEŞİYOR BİZ BU OLUŞUMLARIN DIŞINDA YER ALMAZSAK KUZEY KORE'DEN BİR FARKIMIZ KALMAZ.YOLA ERKEN ÇIKIN DAHA ÇOK YOL ALIR.BİZ NE ÇİN KADAR GÜÇLÜ'YÜZ NE DE KORE KADAR KÜÇÜK.İŞTE BU NEDENLE OLUŞAN KÜRESEL DENGELERDEKİ YERİMİZİ ALMALIYIZ.AVRUPA BİRLİĞİNE GİRMEYELİM AMA ONLARDAN GELİŞİM İÇİN GEREKLİ REFORMLARI ALALIM.BU ŞÖYLE ÖRNEKLENEBİLİR GERÇİ TEŞBİHTE HATA OLMAZ DENİR AMA BEN BİRİ İLE EVLENMEK İSTİYORUM AMA ONUN HİÇ YAŞLANMASINI İSTEMİYORUM GİBİ BİR ŞEY OLUR.SÖZLERİMDE HERHANGİ BİR HATAM OLDUYSA AFFOLA...
Sponsored content

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA   

TARTIŞMA
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası